Kuruluş Yılı 1990.

Kurulu Yılımız 1990’dan Beri Kurumsal Nakliyat olarak 1990’dan beri Evden Eve Nakliyat hizmeti sunarak Referans müşteri potansiyelini en fazla elde tutan nakliyat firması olduk. Ondan Sonra siz değerli müşterilerimi için Kurumsal Nakliyat Firması olarak Ev Eşyası Depolama Hizmetleri sunmaya başladık Başladığımız günden bu güne kadar Bizim’le ev eşyalarını Depolamış olan bütün müşterilerimiz Biz den daima memnun kalarak referans etmişlerdir.

30 Yılı Aşkın

Kurumsal Nakliyat Hizmeti

65 Profesyonel

Personel ile en iyi Hizmeti alın

Önder Evden Eve Nakliyat firması olarak Kurulduğumuz günden bu güne yine en iyi nakliyat hizmeti sunmak için Şehirler Arası Nakliyat hizmeti sunmaya karar verdik. Ve Karar verdiğimiz gün itibari ile Müşterilerimiz için Şehirler Arası Nakliyat Hizmetin’de Kurumsal Nakliyat Şirketi olarak 50.000 TL Değerin’de Sigorta hizmeti sunmaya karar verdik. ve Böylelikle Şehirler Arası Nakliyat hizmetin’de Kurumsal Nakliyat olarak lider nakliyat firması olarak seçildik.

Sizler için ne kadar kurumsal nakliyat firması olduğumuzu Web sitemiz üzerin’de Kurumsal Bir şekil’de anlatma çalıştık Sizler’de Kurumsal Nakliyat hizmeti almak istiyorsanız Firma yetkilisi ile İLETİŞİM haline geçerek Kurumsal Evden Eve Nakliyat hizmeti Alın; Sizler için bu aya özel %25 İndirimli Nakliyat fiyatları sunduk Sizde hemen yararlanmak için İletişime geçin ve bütçenize uygun Nakliyat hizmeti alın Bu Fırsat Kaçmaz.!!!!!!